Турнірна таблиця
М Команда І З-П О
1 Дніпро-1 22 55-10 53
2 Металіст 22 56-16 51
3 Дніпро 22 44-18 39
4 Енергія 22 48-25 39
5 Мир 22 26-19 34
ПОВНА ТАБЛИЦЯ
Пошук по сайту
Бомбардир клубу

 • Ігор Когут
  Забив: 10 голів
 • Партнери
  Опитування
  Чи зможе СК Дніпро-1 поборотись за вихід у першу лігу?
  Когут: «Налаштовуємось на перемогу з хорошим суперником»
  І знову прес-служба знайомить вас з футболістами клубу «Дніпро-1». Сьогодні,відразу після тренування, ми піймали Ігоря Когута, який поділився враженнями від попередніх перемог, які команда встигла здобути за останні ігри, розповів про свої завдання та взаємодію з капітаном команди, а також — про завдання, які має виконати як гравець.

  — Ми подивились тренування, дійсно хлопці тренуються дуже наполегливо і — з азартом. Як вважаєш, це певний такий настрій пов`язаний з ФК «Таврія», адже ви зараз ділите першу та другу сходинки, маючи 100% результат після 2 турів?
  — Так, ми налаштовуємось на перемогу з хорошим суперником. І, звісно, завдання — вийти вперед, відірвавшись від конкурента у верхній частині таблиці.

  — Тобто є ціль очолити процес і вже не відпускати лідерство?
  — Звісно, хочеться перемогти всіх, принаймні, ми для цього багато тренуємось. Наразі «Таврія» та «Дніпро» мають однакву кількість очок-тож будемо грати на перемогу, та старатись відчипити іх.

  — Ми слідкуємо за інформацією про команду — твоя гра починає подобатись, не зважаючи на деяку нестабільність. І тренери кажуть, що ти набираєш певний досвід. Проте, помітні моменти,коли ти починаєш ніби балуватись на полі?
  — Можливо, це тому що пів року я грав не регулярно — то у складі, то на заміну виходив. Зараз є стабільна гральна практика, починають поновлюватись професійні кондиції, краща взаємодія з гравцями. Сподіваюсь, буду у кожній грі прибавляти та грати більш стабільно.

  — Ти вже говорив зі Дмитром Михайленко — який футбол він чекає від тебе?
  — Моє першочергове завдання, бетонувати центр поля, допомагати Сергію Кравченко, діяти ближче до оборони, та намагатись не давати розгортати атакуючи дії суперникам.

  — Пресса та вболівальники вже причипили Сергію Кравченко прізвисько — професор. Як тобі грається поруч з таким наставником?
  — Зазвичай світила науки, я так вважаю, почувають себе більш комфортніше, а от наш Професор вимушений рояль носити (сміється). А взагалі, з ним дуже круто грати разом — і це дає хороший досвід, звичайно.

  — Як ми вже говорили, гра буде не проста для тих, хто слідкує за чемпіонатом, та дивлячись у турнірну таблицю, перемога дійсно дає право визначити лідера. Чи сподіваєтесь ви на підтримуку трибун у матчі лідерів? Наскільки для вас важливо те, що на вас почали ходити?
  — Сподіваюсь, що ми своє грою завойовуємо їхню увагу, і з кожною наступною грою, їх буде все більше. Звісно запрошуємо всіх на матч з ФК «Таврія», коли на трибунах є свій глядач, безумовно, грається легше, а коли трибуни починають скандувати «Дніпро» — це нас надихає ще більше.
  Матеріал взято з:DNIPROMANIA.PP.UA
  Матеріал додано: 31.07.2017 в 09:34 Всього коментарів: 0 Категорія матеріала: Перед матчем
  Щоб додавати коментарі, потрібно зареєструватись на сайті!
  Використовуються технології uCoz