Турнірна таблиця
М Команда І З-П О
1 Дніпро-1 22 55-10 53
2 Металіст 22 56-16 51
3 Дніпро 22 44-18 39
4 Енергія 22 48-25 39
5 Мир 22 26-19 34
ПОВНА ТАБЛИЦЯ
Пошук по сайту
Бомбардир клубу

 • Ігор Когут
  Забив: 10 голів
 • Партнери
  Опитування
  Чи зможе СК Дніпро-1 поборотись за вихід у першу лігу?
  Береза: «Найкращий маркетинг у футболі - це гра команди»
  Почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза, після матчу з ПФК «Суми» розповів про те, які ємоції отримав від перемоги, про спілкування з ветеранами дніпровського футболу, та як легендарні гравці відреагували на створення двох команд у одному місті.

  - Чергова гра, і ми бачимо, що «Дніпро-1», як кажуть повним ходом набирає обертів. Ви були у роздягальні, якщо не секрет, що ви сказали гравцям після чергової перемоги?
  - Вони виходять на той рівень, який я хочу бачити постійно. І це попри брак практики та зігранності до цього, який вони швидко надолужують. Вболівальник повернеться на трибуни тільки завдяки їхній грі. У роздягальні я потиснув кожному руку за чудову гру, та самовіддачу. Сьогодні був не простий суперник - все ж таки команда Першої Лігі і ми знову показали на що здатні… В нас досить великий потенціал, і ми продовжимо рухатись далі. Ми хочему грати на результат, тож, якщо команда та тренери далі будуть працювати в такому ж дусі, буде і вболівальник поряд з ними, а разом легше та приємніше досягати нових звершень.

  - Сьогодні попри чисельність, у зв’язку з буднім днем, було більше прапорів та більше гасел про «Дніпро», як думаєте, що далі чекає на команду у відносинах з вболівальниками?
  - Все буде «Дніпро-1» - це наш лозунг, в якому полягає філософія команди мрії для нашого міста, області та країни. Ми всі працюємо на футбол у нашому місті. Впевненний, що все робиться правильно, може не так швидко, як того хотілося б, але повірте - від душі.

  - Повернемось до ситуації, що склалась біля двох команд: скільки людей - стільки думок. Сьогодні ми побачили багато запрошених ветеранів, багато хто з них писав ту саму «золоту історію» «Дніпра», якими пишаються вболівальники далеко за межами Дніпропетровщини та України. Вони зауважили, що в Дніпрі розвивається футбол – це великий плюс, і що цікаво, вони не бачать кардинальної різниці між ФК «Дніпро» та СК «Дніпро-1» - адже і там, і там грають наші люди, а саме - вихованці та тренери… Ваші відчутя від зустрічи та саме таких думок, озвучених легендарними гравцями?
  - Це одна з перших подібних зустрічей, під час якої ветерани з готовністю захотіли мені допомогти та консультувати по тих питаннях великого футболу, в яких я не зовсім поки що розбираюсь, але повірте я намагаюсь слухати та вчитись саме у розумних футбольних людей, дійсно, як вболівальник, я нещодавно розумів футбол з одного боку… але, зараз розумію, що десь все ж таки я «плаваю» (посміхається). Що до їхніх висловлювань, для мене думка кумирів мого дитинства та юнацтва – це найвищий оцінка того, чим ми зараз займаємось. Вони чудово розуміють, що ситуація з футболом у «Дніпрі» не досить весела, і ми намагаємось все це привести до ладу. Вони сьогодні стали поруч з нами, тож, за такої підтримки, можна не сумніватись, що все в нас вийде. Ми - разом, і для нас це є дуже важлива річ, бо довіра таких людей, знаєте, для мене, для нашої команди, як особливий знак. Проте, я хочу донести ще одну думку: в нас немає мети залучати вболівальників агресивним маркетингом. Найкращий маркетинг у футболі - це гра команди, якою ми повернемо футбол вищого рівня у «Дніпро».
  Матеріал взято з:DNIPROMANIA.PP.UA
  Матеріал додано: 30.07.2017 в 11:03 Всього коментарів: 0 Категорія матеріала: Новини клубу
  Щоб додавати коментарі, потрібно зареєструватись на сайті!
  Використовуються технології uCoz