Кубок України. «Дніпро-1» - «Суми». 1/32 фіналу Запис
    Кубок України. «Дніпро-1» - «Суми». 1/32 фіналу Огляд
  • Партнери
    Опитування
    Чи зможе СК Дніпро-1 поборотись за вихід у першу лігу?
    Кожушко: «Вболівальники мотивують нас грати краще»
    Півзахисник СК «Дніпро-1» Олег Кожушко після мачту з ПФК «Суми» поділився своїми думками про суперників і розповів, чому команда трохи розслабилась наприкінці гри.

- Сьогодні команда вийшла проти суперника більш сильного, якого важко, судячи з результату в Запоріжжі, порівняти з «Металургом», якщо порівняти наприклад гру з «Металлістом» Ви на полі відчули інший рівень суперника?
    - Я думаю, що за весь період, з початку сезону, так, сьогодні ми грали з найсильнішим суперником. «Суми» - сильна команда, і все ж таки ми сьогодні виглядали та діяли краще, тож наша перемога цілком заслужена.

- Ваша перемога підтверджує той факт, що у СК «Дніпро-1» зібрана сильна команда, талановита молодь та досвідчені гравці, які добре один одного доповнюють. Запитання до вас: на початку гри ви вели себе більш впевнено, але вже в останні 15 хвилин відчувався сумбур, бо навіть почали грати у власному штрафному майданчику. Що власне відбувалось у останні 10-15 хвилин? Нестача досвіду?
    - Та ні, скоріше, просто відчули розслаблення і трохи втомились, також було трохи спекотно.

- У суперника була перевага у фізичних даних, і вам прийшлось досить багато попрацювати у силовій боротьбі, як попереду було грати «малюкам» з «гуліверами»?
    - Нас попереджали про їхній зріст, а тому, ми більше грали «низом», бо вверху нам нічого не світило доброго. Намагались проскочити на швидкості, що іноді досить не погано виходило.

- Як тобі підтримка на трибунах, на Другу Лігу поки що ходять. Відчувається різниця між виступами у Прем'єр Лізі, але вона не досить суттєва?
    - Взагалі не очікував, що так багато людей на наші матчі будуть ходити. Наші перемоги їм потрібні. А коли ми перемагаємо, вони ще більше нас підтримують, що дуже приємно та мотивує нас грати краще.

- У Володі Польового післязавтра день народження, як думаєш, Ваша перемога стала йому подарунком?
    - Звичайно, і це також подарунок від нас, а ще нам сьогодні дуже було приємно, що на грі були ветерани ФК «Дніпро», нам про це сказали перед грою у роздягальні. Тож на поле хлопці виходили з новим якимось таким відчутям, ну не знаю…бачив іх на трибуні, теж було хвилювання, заспокоївся вже коли торкнувся м'яча та побіг…Чудово сьогодні все пройшло, вітаю усіх з перемогою та дякую що нас підтримують.
    Матеріал взято з:DNIPROMANIA.PP.UA
    Матеріал додано: 30.07.2017 в 10:49 Всього коментарів: 0 Категорія матеріала: Після матчу
    Щоб додавати коментарі, потрібно зареєструватись на сайті!