Турнірна таблиця
М Команда І З-П О
1 Дніпро-1 22 55-10 53
2 Металіст 22 56-16 51
3 Дніпро 22 44-18 39
4 Енергія 22 48-25 39
5 Мир 22 26-19 34
ПОВНА ТАБЛИЦЯ
Пошук по сайту
Бомбардир клубу

 • Ігор Когут
  Забив: 10 голів
 • Партнери
  Опитування
  Чи зможе СК Дніпро-1 поборотись за вихід у першу лігу?
  Логінов: «Суми? Ми налаштовані на перемогу»
  Захисник СК «Дніпро-1» Сергій Логінов напередодні гри з ПФК «Суми розповів про свою адаптацію в команді та рішуче налаштованих гравців команди перед грою у матчі Кубка України.

  - Після кількох успішних матчів, які були зіграні, давай почнемо з того, як ти себе відчуваєш у «Дніпро-1» і чого від тебе чекають тренери?
  - В команді мені комфортно і все подобається, а що стосується очікувань тренерів, вони чекають надійного захисту від мене. У нас є завдання – вийти в Першу Лігу і ми маємо його виконати.

  - Розкажи, як тобі грається у парі з Максимом Лопиренком? Ви відчуваєте спини один одного?
  - Звісно, мені дуже комфортно - ми багато підказуємо одне одному на полі, а тому впевнені у взаємній підтримці.

  - Ти пройшов школу Віталія Кварцяного і тепер працюєш з Дмитром Михайленком. Розкажи про свої спостереження та різницю у роботі з різними тренерами? Якщо б ти емоційно проводив паралель, які твої враження?
  - Звісно, досвід кардинально відрізняється, адже маємо справу з двома різними футбольними школами. Оцінювати роботу Віталія Володимировича я не берусь, але для мене футбол з Михайленко набагато ближче і, тому, більше подобається. Проте, школа Кварцяного загартовує та виховує характер.

  - Наступна гра з командою «Суми» на Кубок України, чи знаєш ти про сильні сторони суперника? Чи під силу команді Другої Ліги перемогти команду Першої? Кажуть, що суперники там великорослі, а тому, в першу чергу тобі прийдеться поборотись.
  - Мене не лякає їхній зріст. З приводу оцінки суперницького потенціалу, я знаю, що туди прийшли непогані футболісти, які підсилили команду. По настрою у команді я бачу, що ми налаштовані рішуче на перемогу.
  Матеріал взято з:DNIPROMANIA.PP.UA
  Матеріал додано: 25.07.2017 в 21:28 Всього коментарів: 0 Категорія матеріала: Перед матчем
  Щоб додавати коментарі, потрібно зареєструватись на сайті!
  Використовуються технології uCoz