Турнірна таблиця
М Команда І З-П О
1 Дніпро-1 22 55-10 53
2 Металіст 22 56-16 51
3 Дніпро 22 44-18 39
4 Енергія 22 48-25 39
5 Мир 22 26-19 34
ПОВНА ТАБЛИЦЯ
Пошук по сайту
Бомбардир клубу

 • Ігор Когут
  Забив: 10 голів
 • Партнери
  Опитування
  Чи зможе СК Дніпро-1 поборотись за вихід у першу лігу?
  Кравченко: «Ультрас? Це їхня позиція, заради Бога»
  Капітан Спортивного Клубу «Дніпро-1» Сергій Кравченко, в інтерв'ю телепроекту «По той бік поля» розповів про новий клуб, вболівальників та молодих партнерів по команді.

  - Про новий клуб:
  - «Гарний настрій, почався сезон. Плани та завдання є, і це вже буде цікаво нам. Тренерський штаб залишився, півкоманди залишилось. Багато нових молодих гравців. Але завдання стоять високі. Тому будемо намагатись виконати. Звичайно, хотілося б грати на вищому рівні, як будь-який футболіст. Але зараз така ситуація в країні та у футболі в цілому. Я після травми, а тут є всі умови, щоб грати, тренуватись, відновлюватись, отримувати задоволення від футболу».

  - Про своє рішення:
  - «В кінці того сезону вже всі розуміли, що буде не так, як хотілося б, тому... Потім створили новий клуб, тренерський штаб запросив мене, можна так сказати. «Дніпро» - рідне місто, рідна команда. Тому прийняв рішення залишитись. Не буду лукавити, якби було якась вартісна пропозиція, напевно, я б на неї відгукнувся. Про що зараз говорити? Її, хорошої європейської пропозиції, не було. Була завжди мрія пограти в Європі. Та й залишається, можна сказати. Хоча й розумію, що важко буде, але... Якби був такий же варіант, як взимку зі «Стандартом», але не вийшло, я б пішов пограти в Європу. А якісь такі пропозиції, які не сильно привабливі навіть не в фінансовому плані, а в футбольному... Тому вирішив залишитися тут».

  - Про ситуацію в країні:
  - «Чи тисне на нас те, що граємо у Другій Лізі? Зараз в Прем'єр-лізі такі проблеми, що... Напевно і Прем'єр-ліга тисне (посміхається). Якщо згадати чемпіонат чотири роки тому і зараз... Тому не так важко мені дався цей вибір на користь «Дніпро-1». Крім «Шахтаря», «Динамо», «Зорі» та «Ворскли» - в усіх решти клубів - великі проблеми. Сумно це все, але сподіваюсь, що з кожним роком наша країна буде підніматись і наш футбол в тому числі. Думаю, що підйом буде, але треба починати з дитячого футболу та інфраструктури, а потім вже підніматись в фінансовому плані. Я думаю, що потрібні невеликі зарплати та бюджети, але щоб це було стабільно, а не віртуально. Але в першу чергу - це дитячий футбол, поля, умови для тренувань. Я по собі знаю - найголовніше, на чому ти тренуєшся та як ти тренуєшся. Якщо це все буде відроджуватись з самих низів, то думаю, що все у нас буде нормально. Коли в нашому футболі були великі гроші, треба було платити трохи менше зарплати та премії, а займатись дитячим футболом. У деяких містах це все робили. Той же «Маріуполь» часів Павлова та Бойко. Там зараз така інфраструктура, що позаздрить будь-хто. Хоча у них не було суперзавдань, боротьби за чемпіонство. Але у них зараз манежі та поля по всьому місту, база божевільна. Є всі умови. Якби це було в кожному місті, думаю, що зараз проблем було менше».

  - Про вболівальників ФК «Дніпро»:
  - «Я теж ставлюся негативно до цієї ситуації, що зараз з «Дніпром». Але, знову ж таки, які запитання до команди, до тренерів, до футболістів? Це, можна сказати, вмираючий проект, на жаль, і це не від мене, і не від нас, футболістів, залежить. Тому... Вболівальники все самі прекрасно розуміють. Це їхня позиція, заради бога, вони вболівають за ФК «Дніпро». Він поки ще живий і його підтримують. Якщо вони не хочуть нас підтримувати, я думаю, що ми запросимо на трибуни всіх любителів футболу міста «Дніпро». Я думаю, що жителі міста повинні нас підтримувати. Ультрас - це якась частина вболівальників. Звичайно, хотілося б, щоб вони нас теж підтримували... Ну не хочуть, що ж зробиш. Тим більше, вони знають цю ситуацію, як і ми всі. Подивимось».

  - Про перспективи:
  - «Це варіант, який підозрює розвиток, розвиток клубу. Завдання, в першу чергу. Заради чогось боротись. Для чогось. Виходити далі, в Першу лігу, потім у Вищу. Я думаю, що в найкоротші терміни, за рік, вийдемо в Першу Лігу, через рік - в Прем'єр-Лігу. Не будемо загадувати. Ситуація в країні, в футболі... Тут все дуже швидко змінюється. Поки такі завдання. Сподіваюсь, що все буде стабільно, все буде добре. Саме зараз завдання - вийти в Першу Лігу показувати хороший футбол. У нас багато молодих. Я впевнений, вони будуть прогресувати з цими тренерами та в цих умовах. Це добре для молоді. Це дуже чудово, що зараз дві команди в місті, це навіть краще, ніж турнір дублерів».

  - Про молодь:
  - «Я дивився, так, рівно в два рази - 17-ть і 34-те... (сміється). Цікаво, ніяких проблем, абсолютно. Так, молоді багато. Але і в тому році була молода команда. В цьому році ще молодша. У мене проблем немає. Тим більше, в принципі, це не моя справа. Є тренери, які повинні виховувати. Я повинен своїм прикладом, своєю роботою та ставленням показувати. А вони, якщо хочуть, вчитимуться».

  - Про Другу Лігу:
  - «Мені самому цікавий рівень другої ліги. Я грав у Другій Лізі. Мало таких гравців, як я, які пройшли всі щаблі: і аматорів, і Другу, і Першу. «Шахтар-2», «Шахтар-3». Потім Прем'єр-Ліга... Я думаю, що це все дуже правильно. Важко перескакувати ступені. Я думаю, що це навіть краще для молоді. Як у інших».
  Матеріал взято з:UA-FOOTBALL.COM
  Матеріал додано: 25.07.2017 в 21:11 Всього коментарів: 0 Категорія матеріала: Новини клубу
  Щоб додавати коментарі, потрібно зареєструватись на сайті!
  Використовуються технології uCoz