Турнірна таблиця
М Команда І З-П О
1 Дніпро-1 22 55-10 53
2 Металіст 22 56-16 51
3 Дніпро 22 44-18 39
4 Енергія 22 48-25 39
5 Мир 22 26-19 34
ПОВНА ТАБЛИЦЯ
Пошук по сайту
Бомбардир клубу

 • Ігор Когут
  Забив: 10 голів
 • Партнери
  Опитування
  Чи зможе СК Дніпро-1 поборотись за вихід у першу лігу?
  Бєляєв: «Намагались показати хороший футбол»
  Півзахисник СК «Дніпро-1» Олександр Бєляєв розповів про свої враження після гри з ФК «Металург».

  - Важко сказати, що це був складний футбол сьогодні, адже команда «Металург» була відверто слабка. І все ж таки наше з тобою інтерв’ю перед грою стало фартовим і для тебе в тому числі. Цей гарний гол забив все ж таки Бєляєв чи Неймар грою якого ти казав захоплюєшся?
  - Ні, це був Бєляєв (посміхається), радий що забив красивий гол, буду старатись йти далі у своєму розвитку та допомогати команді, що до гри,то команда Запоріжжя якось згасла з перших хвилин, тому вся гра була нашою.

  - Перед грою вам давали якісь настанови, що попри рівень суперника, треба викладатись наповну чи більше було розмов про тактику?
  - Була настанова – пресингувати з перших хвилин,що ми і намагались робити на полі, щось виходило добре, щось не дуже, знову ж спека сьогодні вплинула на гру обох суперників. Ми були сильнішими у будь-якому випадку - а там де недопрацювали - нам тренери вже все пізніше розберуть у деталях.

  - Сьогодні у всіх була така думка, що команда багато імпровізувала, молоді гравці грали так би мовити у «бразильців», а Кравченко прийшов, забив швиденько скільки треба просто та на класі . Відчуваєш різницю між грою більш досвідчених та молодих у вашій команді?
  - Ні, всі грали на команду, ніхто зайвого не брав на себе. Ми всі намагались показати хороший футбол, щось виходило, щось ні, але особливо у «бразилію» ми сьогодні не грали (посміхається).
  Матеріал взято з:DNIPROMANIA.PP.UA
  Матеріал додано: 23.07.2017 в 15:26 Всього коментарів: 0 Категорія матеріала: Після матчу
  Щоб додавати коментарі, потрібно зареєструватись на сайті!
  Використовуються технології uCoz