Турнірна таблиця
М Команда І З-П О
1 Дніпро-1 22 55-10 53
2 Металіст 22 56-16 51
3 Дніпро 22 44-18 39
4 Енергія 22 48-25 39
5 Мир 22 26-19 34
ПОВНА ТАБЛИЦЯ
Пошук по сайту
Бомбардир клубу

 • Ігор Когут
  Забив: 10 голів
 • Партнери
  Опитування
  Чи зможе СК Дніпро-1 поборотись за вихід у першу лігу?
  Михайленко: «Команда суперника стала біля своєї штрафної»
  Післяматчева прес-конференція головного тренера СК «Дніпро-1 Дмитра Михайленко.

  - Дмитро Станіславович, що такі матчі дають тренерському штабу? Які відчуття від гри? Ви сьогодні багатьом дали побігати…
  - Побігати? Правильне дієслово підібрали... Тренерському штабу хотілося б, щоб було менше таких ігор. Рівень конкуренції недостатній. Такі матчі дають можливість подивитись на резерв, на те, як молоді гравці думають, як вони борються. Ейфорії немає. У нас немає завдання обіграти команду, яка залишилась в кількості десятьох гравців на початку гри. У нас завдання - розвиватись та рухатись далі. У нас є хороші моменти, а є моменти, в яких потрібно додати, додавати у взаємодії, в індивідуальній майстерності. Ми спокійно відносимось до таких перемог. Це пересічний матч сезону.

  - Сергій Кравченко просто б'є та забиває, а інші хлопці намагались включити техніку...
  - Як раз техніку включив Кравченко, а решта - спробували включити імпровізацію... Сьогодні на полі у нас дійсно був тільки один майстер, який, не маючи цієї супершвидкості, може забити команді, що відійшла вдесятьох на свою половину поля. А швидким хлопцям їх майстерність поки не дозволяє забивати. А от Саша Бєляєв вийшов та забив, і його розуміння футболу нас тішить. Тут все просто - потрібно вміти грати в футбол, щоб забивати голи.

  - Сьгодні було багато середніх передач...
  - Гру складно оцінити. Команда суперника стала біля своєї штрафної, а як ми грали вже не так й важливо. Суперник вимагав від нас грати саме так. Ми шукали шлях, для того, щоб розкрити їхню оборону. Зрозуміло, що довго вони би не витримали. У нас було багато виходів один на один і тут питання в реалізації. Вийти один на один з воротарем і навіть не намагатись пробити - нам є над чим працювати. А якими передачами – я не вважаю, що це важливо.

  - Ви вже маєте уявлення, хто ваші головні конкуренти в групі Б?
  - Ні, ще не бачив всі команди. Мені здається, ми ще не знаємо рівень своїх суперників. Завтра буде цікава гра «ФК Дніпро» - «Енергія»(Нова Каховка), є ще «Мир» (Горностаївка)... Не знаємо всіх до кінця. В наших планах зрозуміти рівень групи і хто наші головні конкуренти.
  Матеріал взято з:FCDNIPRO.COM
  Матеріал додано: 23.07.2017 в 14:11 Всього коментарів: 0 Категорія матеріала:
  Щоб додавати коментарі, потрібно зареєструватись на сайті!
  Використовуються технології uCoz