Кубок України. «Дніпро-1» - «Суми». 1/32 фіналу Запис
    Кубок України. «Дніпро-1» - «Суми». 1/32 фіналу Огляд
  • Партнери
    Опитування
    Чи зможе СК Дніпро-1 поборотись за вихід у першу лігу?
    Буличев: «У першому таймі підлаштувались під гру «Дніпра»
    Захисник ФК «Металіст 1925» Юрій Буличев дав свій коментар після поразки від СК «Дніпро-1» в матчі першого туру Другої Ліги.

- Юра, перше запитання таке: що тренер сказав у перерві, що команда другий тайм провела на зовсім іншому рівні?
    - В принципі, те саме, що і перед початком матчу. Тренер сказав, щоб ми не переживали, хто проти нас грає, щоб грали в свій футбол. У першому таймі десь підлаштувались під гру «Дніпра», а в другому діяли так, як і повинні були. Думаю, друга 45-хвилинка в цьому плані показова.

- Прикро, що все-таки не вдалось зрівняти, особливо, з урахуванням забійного моменту в додатковий час?
    - Так, ми створили ряд моментів, які повинні були перетворювати в голи. Той же Дехтяренко мав шикарний шанс, вийшовши один на один з воротарем. Взагалі, якщо говорити про ту атаку, то пройшла вона, як по нотах. Єдине, завершальний удар... Нічия була б справедливим результатом, вважаю.

- Дві гри, дві поразки. Старт вийшов не дуже хорошим. Як вважаєш, гра нашої команди обнадіює?
    - Дивлячись на сьогоднішній другий тайм, думаю, що обнадіює. У нас був порядок в захисті, при цьому ми створювали непогані моменти в атаці. Якщо продовжимо так грати, будемо домагатись успіху.

- Через два тижні нас чекає і перша домашня гра в сезоні. Які очікування від неї?
    - Ми в кожній грі хочемо перемагати, будь-то вдома чи на виїзді. Через тиждень з переможним настроєм поїдемо в Горностаївку, потім будемо робити все для перемоги і на домашньому стадіоні. Поразку ж від «Дніпра» треба проаналізувати та скоріше забути.

- Сьогодні команда грала в формі незвичного білого кольору. Як вона тобі?
    - (посміхається) - Чесно кажучи, особливої ​​різниці немає, в якій формі виходити на поле. Біла, синя, червона... Головне - це домагатись переможного результату, а в якій формі - справа така. Ну а так, всі наші нові форми красиві, скоро приміряємо і домашній, жовтий комплект. Повторюся, треба перемагати в будь-який!
    Матеріал взято з:FC-METALIST.COM
    Матеріал додано: 16.07.2017 в 16:55 Всього коментарів: 0 Категорія матеріала: Після матчу
    Щоб додавати коментарі, потрібно зареєструватись на сайті!