Кубок України. «Дніпро-1» - «Суми». 1/32 фіналу Запис
    Кубок України. «Дніпро-1» - «Суми». 1/32 фіналу Огляд
  • Партнери
    Опитування
    Чи зможе СК Дніпро-1 поборотись за вихід у першу лігу?
    Призетко: «Дуже важко весь час бігати без м'яча»
    Післяматчевий коментар головного тренера ФК «Металіст 1925» Олександра Призетка після матчу з СК «Дніпро-1».

- Хороша була гра, вважаю, по обидва боки. Картинка протистояння двох міст - Харкова та «Дніпра» - також була досить привабливою. Перший тайм краще вдався «Дніпру», другий - нам. Єдина різниця в тому, що суперник свій момент реалізував, а ми, на жаль, ні. Якщо говорити в цілому, то, думаю, гра була нічийною.

- У чому бачите такий контраст між двома таймами?
    - У першому ми хотіли зіграти «другим номером», розуміючи, що в «Дніпрі» тон задають футболісти, які пройшли школу Прем'єр-Ліги. Забирати м'яч і відразу віддавати супернику... Дуже важко весь час бігати без м'яча. В цьому плані другий тайм, повторюся, був більш змістовним, тому ми і почали створювати моменти.

- Чи не питали у Дехтяренко, що завадило йому забити в кінцівці матчу?

- Відразу після гри це не правильно. Нехай спочатку хлопці обговорять гру, потім вже і ми будемо у них питати, що і де не вийшло. По гарячих слідах не цікавився.

- У другому таймі ви поміняли двох флангових півзахисників. У зв'язку з цим запитання: наскільки не вистачало сьогодні Олега Синиці?
    - Не вистачало нам не тільки Олега, а й, особливо, Ігоря Чередніченка в центрі захисту. Був якийсь цейтнот, поставили в цю зону Хемілтона. Втрата Ігоря сьогодні була більш значущою, так як людина він досвідчена, здатний молодь направити в потрібне русло. У цьому плані його відсутність позначилась, я вважаю.

- Чи стоїть перед командою завдання виходу в першу лігу і чи готове ваше керівництво це завдання фінансувати?
    - Чи готове фінансувати - це все ж питання до керівництва. А чи стоїть завдання? Певне завдання перед командою стоїть, проте, оскільки для громадськості воно оголошено не було, то і я говорити про нього не маю права.
    Матеріал взято з:FC-METALIST.COM
    Матеріал додано: 16.07.2017 в 16:07 Всього коментарів: 0 Категорія матеріала: Після матчу
    Щоб додавати коментарі, потрібно зареєструватись на сайті!